قوانین و شرایط استفاده از چاپ دانشجو

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات چاپ دانشجو به دقت ملاحظه فرمایید:
کاربر گرامی ثبت سفارش در چاپ دانشجو یا هر گونه استفاده از خدمات، سرویس‌ها و طرح‌های تخفیفی، هدیه یا تشویقی نیک‌پرینت به منزلۀ پذیرش شرایط و قوانین کاربری چاپ دانشجو است.
قوانین و شرایط عمومی چاپ دانشجو
چاپ دانشجو ذیل قوانین و چارچوب‌های حقوقی جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت می‌کند و بر همین اساس این چارچوب‌ها متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

همچنین هرگونه تغییر در قوانین و شرایط چاپ دانشجو در آینده در همین صفحه اعمال خواهد شد و استفادۀ شما از وبسایت، وبلاگ و خدمات و محصولات نیک‌پرینت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

چاپ دانشجو از پذیرش سفارش و چاپ هر گونه محصول، محتوا یا تصویر مغایر با اخلاق عمومی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی معذور است.
مجاز بودن سفارشات ارسالی
سفارشات ثبتی و ارسالی شما (به صورت ایمیل، وبسایت و یا حضوری) در چاپ دانشجو باید طبق قوانین محترم وزارت ارشاد باشند.

سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند مانند انواع فال و تاروت و تاتو، تصاویر بانوان (چهره و اندام)، آموزش رقص، تصاویر ورق‌های بازی، تبلیغات نصب ماهواره، شرکت‌های هرمی و چهره معصومین و ائمه اطهار و .... توسط چاپ دانشجو چاپ نخواهند شد. و اگر این سفارشات به نحوی از فیلتر نظارت چاپ دانشجو رد شده و به چاپ برسند، این محصولات چاپی توسط چاپ دانشجو توقیف و امحا خواهند شد. و هزینه های چاپ و هزینه های جریمه های نقدی و کیفری به عهده کاربر خواهد بود.

در این میان موارد زیر هم برای چاپ نیاز به مجوز های مربوطه می باشند.

  • آرم شرکت های دولتی
  • انواع برچسب‌های تمام لاتین
  • برچسب مواد دارویی و شیمیایی
  • برچسب راهنمایی رانندگی
  • برچسب مواد غذایی
  • برچسب مواد آرایشی بهداشتی
  • تجهیزات پزشکی
  • انواع کارت ضمانت
برای اطلاع از لیست کامل این موارد می توانید PDF کامل قوانین و مقررات چاپی را از اینجا دانلود کرده و مطالعه بفرمایید.
تعریف مشتری یا کاربر
در این سند و هر جای دیگر از وبسایت، وبلاگ و سایر متون و محتواهای چاپ دانشجو ، مشتری یا کاربر به هر فردی اطلاق می‌شود که به نحوی از خدمات، محصولات و محتواهای عرضه شده توسط چاپ دانشجو استفاده ‌کند.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما در استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ‏چاپ دانشجو از ارتباطات به صورت الکترونیکی ‏استفاده می‏‌کنید، سفارش خود را اینترنتی ثبت می‏‌کنید و یا به چاپ دانشجو ایمیل می‏‌زنید، شما موافقت می‌‏کنید که چاپ دانشجو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، وبسایت و یا تماس تلفنی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، چاپ دانشجو امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ‏چاپ دانشجو ‏ را در پروفایل خود لغو کنند.
رعایت حریم شخصی
چاپ دانشجو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند چاپ دانشجو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از وب سایت را، توسعه دهد. 


ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پایان پنج شنبه ظهر هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

همچنین با توجه به ثبت سیستمی آنلاین سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات سفارشات آنلاین وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

چاپ دانشجو مجاز است بر اساس امکان تولید بدون اطلاع قبلی، ارائه خدمات خود را متوقف کند. محصول جدیدی را اضافه و یا بعضی از محصولات را حذف نماید. با این وجود کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری و یا حذف محصول، چاپ و ارسال می‌‏شوند.

در صورتی که به صورت ناگهانی امکان تولید هر یک از محصولات چاپی در‏ چاپ دانشجو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ‏چاپ دانشجو محفوظ است و مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند و یا مبلغ پرداختی خود را دریافت کند.